Jdi na obsah Jdi na menu
 


V GTA4 se opět budeme moci stravovat, tak jako tomu bylo v GTA San Andreas. Rozdíl ovšem bude v tom, že naše postava se nebude měnit. Čili když sníte třeba 100 hamburgerů, tak se to na vaší váze (respektive váze vašeho Nika :)) nijak neprojeví. Na výběr bude mnoho druhů rychlého občerstvení, restaurací, ale vynechány nebudou ani klasické automaty a stánky s hotdogy.

Restaurace a hospody

69 STREET

Screen GTA IV

Screen GTA IV

Podnik, ve kterém se budete moci najíst, respektive navečeřet. Podnik by měl být totiž otevřený od večera do noci. Obrázek z interiéru si můžete prohlédnout po pravé straně.

Steinway Beer Garden

Screen GTA IV

Screen GTA IV

Druh jakési hospody v GTA4. Mimo jiné zde budete moci hrát šipky s kolegy. Na oficiálních stránkách je k dispozici reklamní video.


Fast-foody

Burger Shot

Parodie Burger King. Fast-food známý již z GTA San Andreas. Vyskytovat se bude po celém Liberty City. Prodávají se zde hamburgery nerůznějších druhů. Na obrázcích jsme mohli vidět obdoby cheeseburgerů, salátů a také jakýsi 61b burger, který vypadá opravdu obrovsky. No necháme se překvapit.

Screen GTA IV Screen GTA IV Screen GTA IV

Cluckin Bell

Parodie Taco Bell. Opět obdoba fast-foodu z dob GTA San Andreas. Prodává se zde kuřecí maso. Chcete si dát 30 křidélek a lehký salát jako desert? Žádný problém.

Stánky

Sausages / Frankfurter

Screen GTA IV

Stánek, který nabízí párky a klobásy. K pití si budete moci vybrat mezi e Cola a Sprunkem a samozřejmě nesmí chybět kečup ani hořčice.


Kavárny

Superstar Cafe

Screen GTA IV

Nevíme k čemu přesně podnik slouží, ale zřejmě je to nějaká kavárna, kde se budou návštěvníci zúčastnit různých soutěží. Například zpěv, tančení, obsluhování u baru apod.

Bean Machine

Screen GTA IV

Kavárna v GTA4, která nás nejspíše (pokud bude přístup) překvapí širokým sortimentem. Budete si moci vybrat kávu přesně podle vašeho gusta, ať už jste neúspěšný hudební manažer nebo vášnivý hráč MMORPG (citece R*). Tato kavárna byla již zmíněna na oficiálních stránkách.


Nápoje

Co v GTA4 vlastně budeme pít?

Po celém Liberty City bude zřejmě dost automatů. Ať už v budovách, na ulicích nebo třeba v metru. Prodávat se zde bude hlavně pití Sprunk, káva, eCola a možná i pivo Logger a další produkty.

Sprunk

Screen GTA IV

Nejznámější nápoj z GTA vůbec. Poprvé se objevil v GTA III. Sprunk nebude chybět v automatech, restauracích, fast-foodech, ale nově by se mohl vyskytnout třeba v Supermartketech. Cena nápoje Sprunk je 5 centů, alespoň se to psalo na jednom billboardu :)

Logger

Screen GTA IV

Nejznámější pivo z GTA4. Plakáty a další reklamní kampaně jsou na pivo Logger takřka všude. Na obrázku níže je vidět hospoda, kde se čepuje právě pivo Logger.

eCola

Nápoj známý již z GTA San Andreas, ale tenkrát jsme si ho ještě nemohli jen tak objednat. To by se mělo v GTA4 změnit. Nabízí ho totiž i jeden stánek na klobásy.

Další pivo

Screen GTA IV

Tady na tom obrázku z prvního traileru můžeme vidět reklamu (billboard) na další značku piva. Nic víc o ní však nevíme.

Coffee

Screen GTA IV

Netřeba překládat. Určitě si budete moci kávu dát nejen v kavárnách, ale také v automatech. Na přiloženém obrázku je vidět automat na kafe uvnitř policejní služebny.

Voda

Screen GTA IV

 

Určitě znáte klasické automaty na vodu. V GTA4 by se možná mohli stát funkční. Na obrázku můžeme podobný automat vidět.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář